Navigator H360

(#Navigator H360)
Navigator H360
Dostępność: W magazynie
Dostarcz w ciągu 2 dni
Navigator Producent: Navigator
Cena netto: 2 356,91 zł

Opis Navigator H360

Pontony „Navigator” to - Wytrzymałość, Bezpieczeństwo, Wygoda, Zwiększona zdolność do żeglugi, Oszczędność!!!

Wszystkie pontony „Navigator” wykonane z nowoczesnego materiału - pięciowarstwowego PVC. Materiał ten jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, słoną wodę, zachowuje swoje właściwości techniczne w najtrudniejszych strefach temperaturowych od -35˚С do + 70˚С. Gęstość materiału użytego do produkcji pontonów „Navigator” - 1100 g/m². Podczas produkcji swoich pontonów „Navigator” stosuje technologię zgrzewania, a także zgrzewania wysoką częstotliwością (HF), używając własnego unikalnego sprzętu, który pozwala na spawanie nie tylko prostych odcinków, ale także spawanie cylindrów w łuku, a to znacznie rozszerza możliwości projektantów w projektowaniu nowych modeli pontonów. Przy pomocy takiego sprzętu i takiej technologii możliwe jest znaczne poprawienie konturów pontonów pod względem ich zdatności do żeglugi i bezpieczeństwa. Ponadto technologia ta zapewnia elastyczność i wytrzymałość szwów, zapewniając niemal monolityczną konstrukcję pontonu.

• Wytrzymałość - którą uzyskuje się dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów: pięciowarstwowego PVC, odpornego na wszelkie temperatury i sole, nie narażonego na działanie promieni UV i gnicie. Ponton Navigator będzie służyć Ci przez wiele lat!
• Bezpieczeństwo - Unikalna technologia zgrzewania spajanego na gorąco sprawia, że nasze pontony są prawie monolityczne! Polegaj na niezawodności pontonów Navigator!
• Wygoda - Ponton łatwo mieści się w każdym bagażniku, jest montowany i demontowany bardzo szybko. Zapomnij o problemach z przechowywaniem pontonu! Pontony nie wymagają żadnego specjalnejgo serwisu, specjalnych warunków przechowywania lub transportu.
• Zwiększona zdolność do żeglugi - Starannie dobrane proporcje zapewniają stateczność kierunkową pontonu i zwiększoną manewrowość. Specjalna konstrukcja naszych pontonów to nie tylko projekt. Zmienna średnica cylindrów i podniesiony dziób pontonu sprawiają, że ślizga się po powierzchni wody.
• Oszczędność - Specjalna konstrukcja kilowego pontonu pozwala dosłownie przesuwać się po wodzie. W tym samym czasie silnik pontonu zużywa odpowiednio mniej paliwa, nasz ponton oszczędza pieniądze!Wszystkie pontony „Navigator” mają standard jakości ISO 6185-3

Specyfikacja Navigator H360

Parametry techniczne
Kategoria projektowa C
Długość 360
Szerokość 171
Średnica burty 44
Liczba komór 3+1
Gramatura materiału burty 1100
Kil +
Rodzaj podłogi Sztywna
Gramatura materiału na dnie 1100
Max liczba osób 4
Listwa odbojowa +
Max moc silnika 20
Max ładowność 540
Rolka kotwicy +
Waga zestawu 37+33
Wymiary opakowania 120x50x50, 90x80x10
Zawór bezpieczeństwa -
Skład zestawu
Ponton 1
Podłoga 1
Ławeczki 2
Wiosła 2
Pompka 1 - 6 l.
Zestaw naprawczy 1
Torba transportowa 1
Mocowanie silnika +

Opinie Navigator H360

Napisz opinię

Potrzebuję rady?

Jeśli trudno ci dokonać wyboru, napisz do nas e-mail.

Zadaj pytanie

Pomóż znaleźć?

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś, skorzystaj z wyszukiwania w sklepie.

NOWOŚCI 2019

Bieżące aktualizacje do obejrzenie w naszym sklepie!

SPRAWDŹ AKTUALNOŚCI